Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:00

ul. Piotrkowska 32A, 97-330 Poniatów


Dachówka, klinkier,

cegła, ściany,

blachodachówka


Oferujemy wymianę dachu, nową konstrukcję dachu i naprawy dachów dla domów, biur i zakładów produkcyjnych.


Pokrycia dachowe blachą trapezową, papą, blachodachówka - montaż i układanie - Łódź/Piotrków Trybunalski | Firma dekarska Daanpol

Trwały i solidnie wykonany dach stanowi podstawę bezpieczeństwa i komfortowego użytkowania każdego domu. Odpowiednio dobrane i właściwie położone pokrycie dachowe zapewni Tobie i Twoim bliskim ochronę przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych oraz zagwarantuje właściwą termoizolację budynku, zapobiegając utracie ciepła. Własny dach nad głową to marzenie tysięcy polskich rodzin, a my wiemy, jak budować je zgodnie ze światowymi standardami.

Projekt domu z kalkulatorem
Dom stoi na planie projektu

Utrzymanie wysokich standardów w sprzedaży i montowaniu dachów od ponad 25 lat!

Ponieważ minęło już prawie 25 lat, odkąd rozpoczęliśmy naszą działalność związaną z pokryciem dachów, uważamy, że czas jest dobry, aby dokonać niewielkiego przeglądu naszych dotychczasowych osiągnięć.


Do tej pory staliśmy się jednym z największych sprzedawców dachów zarówno w Piotrkowie Tryb., jak i w województwie Łódzkimi. Ten wyczyn byłby po prostu niemożliwy, gdybyśmy nie mieli tak  wykwalifikowanego zespołu profesjonalistów z nami współpracujących i pracowników u nas zatrudnionych. We wszystkim, co robimy, nasi klienci są najważniejszym celem - dlatego jesteśmy tak wydajni!

Kim jesteśmy?

Daanpol zapewnia najwyższą jakość pokryć dachowych już od 25 lat. Przez ćwierć wieku nasza firma dekarska wyspecjalizowała się w kompleksowym wykonywaniu dachów, od projektu poprzez wykonanie konstrukcji, kończąc na układaniu dachówek oraz montażu innego typu pokryć dachowych. Swoje usługi oferujemy mieszkańcom Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego oraz innych miast i miejscowości w województwie łódzkim, stawiając na najwyższej jakości materiały budowlane oraz sprawdzone i optymalne dla danego rodzaju inwestycji rozwiązania.


​​​​​​​

Zapewniamy wysokiej jakości usługi naszym klientom


W ofercie naszej firmy znajduje się pełen zakres prac dekarskich, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko, sumiennie i w atrakcyjnej cenie wykonać każdą zleconą nam pracę na dachu. Niezależnie od rodzaju wykonywanej usługi, bazujemy na niezawodnych materiałach o najlepszych parametrach, pochodzących od uznanych na całym świecie producentów. W naszej bogatej ofercie znajduje się m.in.:a także bardzo wiele innych, niewymienionych tutaj prac i usług dekarskich.


Nasze wykonania


Co sprawia, że nasza firma jest inna i lepsza?


Ponad ćwierć wieku działalności firmy Daanpol na łódzkim rynku pokryć dachowych pozwoliło nam zdobyć pozycję regionalnego lidera. Nie byłoby to możliwe bez zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości usług w atrakcyjnej cenie. Zaufanie, jakim darzą nas nasi klienci, to największy kapitał firmy, która dziś zaliczana jest do grona czołowych przedsiębiorstw w branży dekarskiej. Naszą siłą są najlepsze materiały budowlane, wieloletnie doświadczenie naszej kadry oraz indywidualne podejście do klienta.

Oto główne trzy powody, dla których jesteśmy najlepsi na rynku:

Wysokiej jakości materiały

Wiemy, że jakość dachów zaczyna się od odpowiednich materiałów

Doskonałe wykonanie

Zespoły dekarzy z którymi współpracujemy są profesjonalistami.

Niezaprzeczalna korzyść

Naszym celem jest oferowanie wyjątkowej jakości za twoje pieniądze.


Znamy dachy


Nasza firma jest znana w Łódzkim. Zadzwoń lub napisz do nas, aby uzyskać pomoc.

Oto nasi niektórzy dostawcy:


Zawsze chętnie otrzymujemy informacje zwrotne od naszych klientów


Darmowa: wycena, transport i rozładunek. 

5-letnia gwarancja na wykonanie pokrycia dachowego.


Nowości

Lipiec 05, 2018

 

System oczyszczania wody eSpring™

Marzec 23, 2018

Novatik Premium

Wyjątkowy kształt płaskiej dachówki układanej z przesunięciem – jedyne pokrycie blaszane na rynku, które umożliwia osiągnięcie takiego efektu! 

Luty 22, 2018

Promocja Velux

Styczeń 15, 2018

Ekskluzywna dachówka ręcznie formowana Heritage

Bruk-Bet dom z kostką brukową

Styczeń 14, 2018

Wizualizer Bruk-Bet. Przygotuj wizualizację własnej posesji