Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:00

ul. Piotrkowska 32A, 97-330 Poniatów

Wymiana pokrycia dachowego

Żywotność poszczególnych materiałów stosowanych do krycia dachu jest ograniczona. To, jak długo posłuży dach na budynku, zależy od bardzo wielu czynników, takich jak, chociażby warunki atmosferyczne, sposób wykonania dachu, rodzaj materiałów użytych do wykonania pokrycia, czy jakość prac wykończeniowych. Mając pełną świadomość naturalnego zużycia poszczególnych materiałów, oferujemy naszym klientom kompleksową wymianę pokryć dachowych na budynkach mieszkalnych, gospodarczych, przemysłowych i innych na terenie Łodzi i Piotrkowa Trybunalskiego.

 

Montaż nowego dachu – na co zwrócić uwagę?

 

Wybór materiału na pokrycie dachowe powinien być decyzją odpowiednio przemyślaną, popartą analizą wielu czynników. Warto wybierać najwyższej jakości blachy, dachówki czy papę, aby mieć pewność ich maksymalnej żywotności. Jednocześnie, należy liczyć się z tym, że dach na budynkach, których wiek datuje się na kilkadziesiąt, a często na ponad 100 lat, będzie wymagał remontu, a skrajnych przypadkach – kompleksowej wymiany. Podobnie w przypadku dachów, które ucierpiały na skutek klęsk żywiołowych, takich jak wichura lub gradobicie. Często, wykonanie nowego dachu, wraz z kompleksową renowacją więźby dachowej, stanowi jedyną możliwość, by budynek na nowo nadawał się do użytkowania. Nasza firma od 25 lat świadczy usługi w zakresie wymiany dachów, dostarczając swoim klientom usługi na najwyższym poziomie, stosując najwyższej jakości materiały budowlane.

 

Specjalizujemy się w wymianach pokryć dachowych na dachach płaskich, jednospadowych, dwuspadowych oraz o dowolnym innym kształcie. Montujemy dachy z blachy trapezowej, blachodachówki, układamy dachówkę ceramiczną, a także kryjemy dachy płaskie papą. Oferujemy pełen zakres prac dekarskich, włącznie z montażem rynien, okien dachowych, wyłazów czy świetlików. Wybierając nasze usługi, możesz być pewien, że Twój dom zyska nowy, solidny i niezawodny dach, który będzie służył Tobie i Twojej rodzinie przez wiele długich lat.

 

Wymiana pokrycia dachowego – cena

 

Oferujemy bezpłatną wycenę inwestycji. Nasi specjaliści postarają się oszacować cenę usługi i materiałów budowlanych z możliwie największą dokładnością. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z uwagi na specyfikę przedsięwzięcia, jakim jest remont lub wymiana pokrycia dachowego. Dzięki wieloletniej współpracy z producentami dysponujemy szeroką ofertą najlepszych jakościowo materiałów. Nie wiesz, jaki dach sprawdzi się w przypadku Twojego budynku najlepiej? Zapewniamy fachowe doradztwo, pomagając w wyborze rozwiązań w pełni dostosowanych do indywidualnych potrzeb inwestora.

 

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane Nieprawidłowy adres e-mail
To pole jest wymagane
Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie
Twoja wiadomość nie została wysłana