Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:00

ul. Piotrkowska 32A, 97-330 Poniatów

Uszczelnianie dachów z blachy

Wiele czynników ma wpływ na pogorszenie szczelności dachu na budynku. Mimo że pokrycia dachowe z blachy zazwyczaj montuje się z odpowiednim uszczelnieniem, a odpowiedni kąt nachylenia połaci dachu zapewnia odprowadzenie wód opadowych i wilgoci, z biegiem lat i na skutek działania niekorzystnych czynników atmosferycznych, szczelność blaszanego dachu może popozostawiać wiele do życzenia. W skrajnych przypadkach przeciekający dach nadaje się wyłącznie do wymiany, jeśli jednak odpowiednio wcześniej dostrzeżemy problem, wystarczy zastosować właściwe metody uszczelnienia.


Szczelny dach – zaufaj specjalistom


Świadczymy kompleksowe usługi, oferując naprawę i uszczelnianie dachów blaszanych na terenie Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego oraz wielu innych miast i miejscowości. W codziennej pracy wykorzystujemy specjalistyczne środki, kleje i powłoki uszczelniające, które gwarantują przywrócenie właściwych parametrów dachu w zakresie szczelności i nieprzepuszczalności wilgoci, chronią blachę przed korozją, a także są odporne na kurczenie i rozkurczanie blachy pod wpływem temperatury. Zlecając nam uszczelnianie dachu z blachy, możesz być pewien, że dobierzemy technologię najlepiej dopasowaną do rodzaju twojego pokrycia dachowego, dzięki czemu Twój dach będzie:


  • trwały – stosowane przez nas powłoki charakteryzuje najlepsza wytrzymałość oraz długoletnia żywotność, co potwierdzają niezależne testy i badania,
  • wyjątkowo odporny na czynniki atmosferyczne – nawet najbardziej niekorzystne warunki, takie jak intensywne opady deszczu, zalegający śnieg czy lód nie będą stanowić zagrożenia dla szczelności połączeń pokrycia dachowego oraz miejsc ich styku z konstrukcją dachu,
  • odporny na korozję – specjalistyczne farby do dachu na rdzę zapewniają trwałą, odporną na wilgoć powłokę ochronną,
  • ekologiczny – skład stosowanych przez nas produktów podlega rygorystycznym badaniom. Powłoki, farby i kleje uszczelniające nie zawierają substancji lotnych, są przyjazne dla zdrowia i środowiska.


Uszczelnianie dachu - wycena


Firma dekarska Daanpol - Pokrycia dachowe blachą trapezową, papą, blachodachówka - montaż i układanie - Łódź/Piotrków Trybunalski działa na rynku od lat. Jesteś zainteresowany wyceną na uszczelnienie dachu? Chcesz poznać wstępny oraz szczegółowy koszt takiej usługi? Skontaktuj się z nami! Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę z możliwie najbardziej precyzyjnym kosztorysem, biorąc pod uwagę rodzaj pokrycia dachu, stopień jego zniszczenia, ceny materiałów oraz całość niezbędnych do wykonania prac. Otrzymasz też 5 lat gwarancji na usługę.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane Nieprawidłowy adres e-mail
To pole jest wymagane
Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie
Twoja wiadomość nie została wysłana