Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:00

ul. Piotrkowska 32A, 97-330 Poniatów


Rynny

 

Rynny stalowe, PVC, tytan cynk, ocynk, miedziane.

Montaż rynien - Łódź / Piotrków Trybunalski

Odprowadzenie wód opadowych to jeden z tych procesów, które powinny być szczególnie dokładnie przemyślane na etapie projektowania budynku mieszkalnego, gospodarczego czy przemysłowego. Najbardziej efektywnym sposobem ochrony obiektu przed opadami jest oczywiście montaż rynien. Należy zadbać o to, by system rynnowy został wykonany w sposób zapewniający prawidłowe spływanie wody opadowej czy topniejącego śniegu. Szeroki wybór rynien dostępnych na rynku pozwala na projektowanie i tworzenie systemów, które w pełni odpowiedzą najbardziej indywidualnym potrzebom właścicieli budynków.


Montaż rynien ocynk i PCV – Łódź, Piotrków Trybunalski i okolice


Prawidłowo wykonany system rynnowy powinien nie tylko zapewnić właściwe odprowadzenie wód opadowych, ale również charakteryzować się odpornością na uszkodzenia i czynniki atmosferyczne, takie jak silny wiatr, gradobicie, intensywne opady czy nawałnice. Świadomi tego producenci oferują nam szeroki wybór kompozytów i tworzyw, z których tworzone są systemy rynnowe, składające się z następujących elementów:


 • elementy poziome (rynny)

 • elementy pionowe (rury spustowe)

 • kolanka,

 • uchwyty (rynajzy),

 • obejmy i elementy mocujące.


  Wybierając system rynnowy do budynku mieszkalnego lub gospodarczego, warto zwrócić uwagę na łatwość jego mocowania. Jeśli chodzi o wybór tworzywa, na rynku znajdziemy m.in.: rynny ocynkowane, cynkowo-tytanowe oraz z PCV. To zdecydowanie trzy najpopularniejsze rodzaje rynien, wybieranych przez inwestorów.


  Zakładanie rynien – tanio i solidnie


  Firma dekarska Daanpol - Pokrycia dachowe blachą trapezową, papą, blachodachówka - montaż i układanie - Łódź/Piotrków Trybunalski oferuje kompleksowy montaż rynien i systemów rynnowych na terenie Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego oraz innych miejscowości. Wykonywane przez nas prace dekarskie zawsze charakteryzuje najwyższy standard i zgodność z obowiązującymi normami budowlanymi. Bazujemy wyłącznie na sprawdzonych, atestowanych materiałach budowlanych od uznanych producentów, dzięki czemu nasi klienci mogą być pewni roboty wykonanej solidnie i z najwyższą starannością. Montujemy rynny ocynkowane, wykonane ze stopów tytanowo-cynkowych, PCV i inne. Tym, co nas wyróżnia, jest trwałość montażu, połączona z wysoką estetyką, dzięki czemu nasi klienci mają pewność, że zamontowany system rynnowy nie tylko będzie służył im przez wiele dekad, ale będzie również prezentował się estetycznie i efektownie. Zapraszamy do współpracy.