Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:00

ul. Piotrkowska 32A, 97-330 Poniatów


Okna na dach

 

Okna dachowe, wyłazy, balkony. Rozjaśnij swoje poddasze.

Montaż okna dachowego - Łódź / Piotrków Trybunalski

Montaż okien dachowych, wyłazów, świetlików

Zajmujemy się profesjonalnym montażem okien dachowych, a także świetlików i wyłazów na dach, świadcząc swoje usługi na obszarze Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego oraz wielu innych miast. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz dostęp do najwyższej jakości materiałów budowlanych w najlepszych cenach. Szukasz firmy, która szybko i niedrogo wstawi okno dachowe lub zamontuje wyłaz? Skontaktuj się z nami i ciesz się najwyższą jakością wykonania przez wiele długich lat.

Okna połaciowe – podstawowe funkcje

 

Zapewnienie odpowiedniego naświetlenia pomieszczeń znajdujących się na poddaszu oraz ich właściwa termoizolacja, to jedne z najważniejszych cech, jakimi charakteryzują się wysokiej klasy okna dachowe. Jednak lista funkcji okien połaciowych jest znacznie dłuższa i obejmuje wiele innych właściwości, takich jak ochrona przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych (opady, mróz, wiatr), zapewnienie właściwej wymiany powietrza w pomieszczeniu czy odpowiednia wentylacja wnętrza. Okna połaciowe pozwalają na montaż rolet oraz innego typu przesłon okiennych, dzięki czemu ich użytkowanie będzie równie komfortowe, jak korzystanie z tradycyjnych okien ściennych.

Montaż okien połaciowych – Łódź, Piotrków Trybunalski


Firma dekarska Daanpol - Pokrycia dachowe blachą trapezową, papą, blachodachówka - montaż i układanie - Łódź/Piotrków Trybunalski od niemal 25 lat świadczy na rzecz klientów indywidualny oraz biznesowych kompleksowe prace dekarskie, a montaż okien dachowych na dachach jedno-, dwu- i wielospadowych stanowi jedną z najczęściej powierzanych nam usług. Wykonujemy ją zarówno w trakcie całościowej budowy dachu, jak i w ramach zleceń na dachach już istniejących. W swojej pracy łączymy solidność usług z najwyższą jakością zastosowanych materiałów. Współpracujemy z czołowymi producentami i dystrybutorami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższej jakości okna w atrakcyjnych cenach.


Zajmujemy się również montażem świetlików oraz instalacją standardowych i najbardziej nietypowych wyłazów dachowych w otworach o niestandardowym kształcie i wymiarze. Niezależnie od tego, czy wykonujemy montaż okna połaciowego, wyłazu czy świetlika, zapewniamy najwyższe parametry w zakresie szczelności, niezawodności, termoizolacji oraz wieloletnią funkcjonalność. Skorzystaj z naszych usług już dziś!

tel:+48722333709