Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:00

ul. Piotrkowska 32A, 97-330 Poniatów

Pokrycie dachu płaskiego – Łódź, Piotrków Trybunalski

Jednym z niezwykle efektywnych, a przy tym niedrogich i łatwych w montażu pokryć dachowych jest papa. Wykorzystuje się ją od ponad 2 wieków, a szczególną popularnością cieszy się krycie papą dachów płaskich. Odpowiednio dobrana papa na dach zapewni właściwą ochronę przed czynnikami atmosferycznymi i zapobiegać będzie przedostawaniu się wilgoci do wewnątrz. Ma też bardzo dobre właściwości termiczne, dzięki czemu stanowi istotny element docieplenia dachu. Wykonujemy pokrycia dachowe z papy tradycyjnej i termozgrzewalnej na terenie Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego oraz innych miast. Oferujemy szybką wycenę i kompleksową realizację usług w oparciu o najwyższe standardy branży dekarskiej.


Stosowana w dekarstwie papa jest świetnym izolatorem i doskonale sprawdzi się jako pokrycie dachu płaskiego, pod warunkiem, że zostanie położona zgodnie z zasadami sztuki budowlanej. Dodatkową zaletą papy na dachu jest jej lekkość, dzięki której pokrycie dachowe nie obciąża konstrukcji w tak dużym stopniu, jak inne materiały budowlane. Tradycyjna papa wykonywana jest na bazie tekturowej osnowy, obustronnie izolowanej masą asfaltową. Obecnie jest wypierana przez nowocześniejsze papy termozgrzewalne, charakteryzujące się lepszą odpornością na warunki atmosferyczne, przede wszystkim na wilgoć. Łączy się je za pomocą wysokiej temperatury, najczęściej przy użyciu palnika.


Papa na dach – na co zwracać uwagę przy pokryciu dachu płaskiego?


Jednym z najważniejszych parametrów papy na dach jest jej gramatura, czyli masa osnowy zużytej do produkcji 1 metra kwadratowego papy. Im gramatura będzie wyższa, tym krycie zapewni lepszą szczelność. Zlecając naszej firmie wykonanie pokrycia dachu płaskiego, możesz być pewien doboru materiału o najlepszych parametrach i najwyższej jakości.

Od ponad 25 lat zajmujemy się wykonywaniem pokryć dachowych, a swoim zasięgiem obejmujemy nie tylko Łódź i Piotrków Trybunalski, ale także cały region. Powierzone nam prace wykonujemy kompleksowo, zwracając uwagę na takie czynniki jak:


  • wybór pap najwyższej jakości, posiadających atest do stosowania w budownictwie mieszkaniowym, przechowywanych we właściwy sposób,
  • układanie papy w optymalnych warunkach pogodowych i przy określonej temperaturze powietrza,
  • właściwe przygotowanie podłoża pod papę na dach (ewentualne naprawy i prace dekarskie),
  • wykonanie kompleksowych robót blacharskich, zastosowanie odpowiednich izolacji.


Planujesz krycie dachu papą? Interesuje cię wycena? Skontaktuj się z nami i zaufaj specjalistom z 25-letnim doświadczeniem!


To pole jest wymagane
To pole jest wymagane Nieprawidłowy adres e-mail
To pole jest wymagane
Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie
Twoja wiadomość nie została wysłana