Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:00

ul. Piotrkowska 32A, 97-330 Poniatów


Dachówka ceramiczna i betonowa

 

Dachówka ceramiczna, betonowa, płaska, falista, karpiówka.

Dachówka ceramiczna - Łódź / Piotrków Trybunalski | Dachówka betonowa

Układanie dachówki ceramicznej

Jednym z najczęściej stosowanych rodzajów pokrycia dachowego na budynkach mieszkalnych jest dachówka ceramiczna. Nie ma w tym cienia przypadku, gdyż produkt ten zapewnia wysoki poziom ochrony przed działaniem czynników atmosferycznych, chroniąc konstrukcję dachu i cały budynek oraz jego mieszkańców przed opadami, promieniami słonecznymi, wiatrem czy działaniem innych, niekorzystnych warunków atmosferycznych. Zapewniamy kompleksowe wykonywanie pokryć dachowych z dachówki ceramicznej na terenie Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego oraz wielu innych miejscowości w województwie łódzkim.


Zalety i funkcje dachówki ceramicznej


Największą zaletą dachówki ceramicznej jest fakt, że stanowi ona produkt całkowicie naturalny. Pozyskuje się ją w procesie wypalania gliny, będącego gwarantem trwałości i solidności dachówki oraz jej właściwej odporności na wilgoć i ujemne temperatury Jednocześnie posiada ona bardzo dobre właściwości termoizolacyjne, więc zapobiega utracie ciepła z wewnątrz budynku, co pomaga obniżyć koszty ogrzewania, gdyż jak powszechnie wiadomo, utrata największej ilości energii cieplnej ma miejsce właśnie przez dach. Wybierając rodzaj dachówki na pokrycie dachu, możesz liczyć na naszą fachową pomoc i doradztwo.


Jak wybrać dachówkę ceramiczną?


Wybierając dachówkę ceramiczną, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka istotnych parametrów, jakimi charakteryzuje się ten typ pokrycia dachowego. Jej kolorystyka powinna być dobrana stosownie do koloru elewacji budynku, okien, drzwi i pozostałych elementów, by wspólnie z nimi tworzyć spójną całość. W zależności od wielkości powierzchni połaci dachowej powinniśmy zastanowić się również nad rozmiarem dachówek. Te największe najlepiej prezentują się na dużych powierzchniach, a jeśli nasz dach jest stosunkowo niewielki, lepszym pomysłem będzie mniejsza dachówka. W kwestii funkcjonalności zawsze możesz liczyć na wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów oraz na propozycje z bogatej oferty katalogowej współpracujących z nami producentów.


Montaż dachówki ceramicznej – Piotrków Trybunalski, Łódź


Jeśli poszukujesz firmy, która w sposób kompleksowy i z najwyższą starannością wykona pokrycie twojego dachu dachówką ceramiczną, zapraszamy do współpracy. Oferujemy atrakcyjne terminy realizacji, indywidualną wycenę oraz 25 lat doświadczenia, dzięki którym Daanpol stał się liderem regionalnego rynku usług dekarskich.