Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:00

ul. Piotrkowska 32A, 97-330 Poniatów


Blacha na dach

 

Blachodachówka, trapez, blacha modułowa.

Pokrycia dachowe z blachy, blacha na dach – Łódź, Piotrków Trybunalski

Stawiając na pokrycia dachowe z blachy, mamy gwarancję dachu o wysokim poziomie trwałości, dobrej termoizolacji i wysokiej estetyce. To tylko niektóre powody, dla których blacha na dach i blachodachówka cieszą się tak wielką popularnością. Lekka konstrukcja oraz stosunkowo łatwy montaż i możliwość przycięcia dowolnego kształtu oraz wymiaru sprawiają, że dachy z blachy trapezowej i blachodachówki są niezwykle chętnie wybierane do krycia budynków mieszkalnych, gospodarczych, przemysłowych, garaży oraz wielu innych obiektów.


Blachodachówka – montaż

Odpowiednio dobrana, położona zgodnie ze sztuką budowlaną i zasadami wiedzy technicznej blachodachówka, zapewni nam trwałe i bezpieczne pokrycie dachowe przez wiele długich lat. Do niewątpliwych zalet tego rodzaju dachu należy szeroki wybór dostępnych na rynku producentów, którzy oferują bogaty asortyment wzorów, kolorów i grubości. Dzięki temu z łatwością możemy dobrać blachę na dach, która komponować się będzie z kolorem elewacji oraz pozostałymi elementami zewnętrznymi naszego domu, takimi jak brama garażowa, okna czy drzwi. Warto zwrócić uwagę na fakt, że pokrycie dachu blachą nie wymaga ciężkiej konstrukcji, co ma szczególne znaczenie przy wymianie dachu na starych budynkach, gdzie zwykle nie ma potrzeby wzmacniania wysłużonej więźby. Przyjmuje się, ze 1 m2 blachodachówki na dachu waży ok. 5 kg, podczas gdy taka sama powierzchnia wykonana z tradycyjnej dachówki może ważyć nawet 10 razy więcej. W żaden sposób nie wpływa to na właściwości termiczne blachy, jak również na jej parametry termoizolacyjne, a także na odporność na warunki atmosferyczne.


Dachy z blachy – Łódź

W szerokiej ofercie usług świadczonych przez naszą firmę znajduje się kompleksowe krycie dachu blachą trapezową oraz montaż blachodachówki. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz rzetelnie wykonane prace, zgodne z najwyższymi standardami w branży budowlanej i dekarskiej. Realizujemy prace na terenie Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego oraz wielu innych miast i miejscowości w regionie. Nasze wieloletnie doświadczenie w kryciu dachów pozwala nam wykonywać powierzone zadania z najwyższą starannością, a regularne szkolenia, jakie przechodzą nasi pracownicy, gwarantują stosowanie najnowocześniejszych i niezawodnych technologii.


Blachy dachowe – sprzedaż

Zajmujemy się także sprzedażą pokryć dachowych. Współpracujemy z uznanymi producentami i dystrybutorami materiałów budowlanych, dzięki czemu w swojej ofercie posiadamy szeroki wybór blachodachówki i blachy trapezowej w dużych ilościach i w atrakcyjnej cenie. Firma dekarska Daanpol - Pokrycia dachowe blachą trapezową, papą, blachodachówka - montaż i układanie - Łódź/Piotrków Trybunalski działa na rynku od lat. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.