Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:00

ul. Piotrkowska 32A, 97-330 Poniatów


Usługi

 

Zapewniamy profesjonalne usługi pokryć dachowych dla Twojego domu i firmy.

Dachówka


Rozróżniamy dwa typy dachówki: ceramiczna i betonowa (cementowa).

W śród nich można podzielić dachówki na faliste, płaskie, karpiówka, marsylka itp. Jest to jeden z najlepszych materiałów jakimi można pokryć dach patrząc na stosunek ceny do trwałości i jakości.

Blacha na rąbek


Blacha na rąbek staje się coraz modniejsza. Z roku na rok można zaobserwować coraz większe zainteresowanie klientów tym typem pokrycia dachowego. Najleoiej prezentuje się przy dachach prostych - jedno lub dwu spadowych.

Okna dachowe


Okna dachowe są opłacalnym sposobem, aby Twój dom był bardziej otwarty i przestronny. W naszej firmie rozumiemy, jak naturalne światło zmienia atmosferę domu. Po prostu dodanie jednego lub dwóch okien, świetlików może przekształcić pokój ze szarego na jasny!

Orynnowanie i podsufitka


Żaden dach nie może się obyć bez orynnowania. Obecnie na rynku można znależ rynny z PVC, stalowe, tytancynk, miedziane czy ocynkowane.

Okap wykańczamy podbitką drewnianą, z PVC lub metalu.

Dachy płaskie


Styl budowy domów mieszkalnych z dachami płaskimi tak popularny w Polsce w latach 70 i 80 XX wieku powraca. Największym problemem w tego typach dachów jest prawidłowa hydroizolacja i odprowadzenie wody.

Blachodachówka


Najbardziej popularny materiał na rynku ze względu na cenę, choć można znaleź blachodachówkę w powłoce zwiększającą jej trwałoć. Takie blachy kosztują o wiele więcej. Blacho dachówka jest w wielu wzorach i kolorach. Może być cięta na wymiar lub w panelach.


Znamy dachy


Nasza firma jest znana w Łódzkim. Zadzwoń do nas, aby uzyskać natychmiastową pomoc.